JSONP SPARQL (7.x-1.0) - en to tr translation catalogue (12 entries)

en: Yes
tr: Evet

en: No
tr: Hayır

en: General settings
tr: Genel ayarlar

en: Not found
tr: Bulunamadı

en: Advanced
tr: Gelişmiş

en: Configuration
tr: Yapılandırma

en: Empty text
tr: Boş metin

en: Replacement patterns
tr: Değiştirme şablonları

en: Installed
tr: Kurulu

en: Loading...
tr: Yükleniyor...

en: Intro text
tr: Giriş yazısı

en: About
tr: Hakkında
