JSONP SPARQL (7.x-1.0) - en to ar translation catalogue (11 entries)

en: Yes
ar: نعم

en: No
ar: لا

en: General settings
ar: الإعدادات العامة

en: Not found
ar: غير موجود

en: Advanced
ar: متقدم

en: Configuration
ar: الضبط

en: Empty text
ar: نص خالى

en: Replacement patterns
ar: نماذج الاستبدال

en: Installed
ar: مثبت

en: Loading...
ar: تحميل...

en: About
ar: حول
