JSONP SPARQL (7.x-1.0) - en to az translation catalogue (7 entries)

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: Advanced
az: Əlavə

en: Configuration
az: Konfiqurasiya

en: Replacement patterns
az: Əvəzetmə nümunələri

en: Installed
az: Quraşdırılıb

en: About
az: Haqqında
