JSONP SPARQL (7.x-1.0) - en to fr translation catalogue (14 entries)

en: Yes
fr: Oui

en: No
fr: Non

en: Number of blocks
fr: Nombre de blocs

en: General settings
fr: Paramètres généraux

en: Not found
fr: Non trouvé

en: Advanced
fr: Avancé

en: Empty text
fr: Texte de page vide

en: Replacement patterns
fr: Motifs de remplacement

en: Installed
fr: Installé

en: Loading...
fr: En cours de chargement...

en: Intro text
fr: Texte d'introduction

en: About
fr: À propos

en: Presentation
fr: Présentation

en: Presentation settings
fr: Paramètres de présentation
