JSONP SPARQL (7.x-1.0) - en to hu translation catalogue (13 entries)

en: Yes
hu: Igen

en: No
hu: Nem

en: Number of blocks
hu: Blokkok száma

en: General settings
hu: Általános beállítások

en: Not found
hu: Nem található

en: Advanced
hu: Haladó

en: Configuration
hu: Beállítás

en: Empty text
hu: Üres szöveg

en: Replacement patterns
hu: Helyettesítési minták

en: Installed
hu: Telepített

en: Loading...
hu: Betöltés…

en: Intro text
hu: Bevezető szöveg

en: About
hu: Leírás
