JSONP SPARQL (7.x-1.0) - en to sk translation catalogue (12 entries)

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: Number of blocks
sk: Počet blokov

en: General settings
sk: Všeobecné nastavenia

en: Not found
sk: Nenájdené

en: Advanced
sk: Pokročilé

en: Configuration
sk: Konfigurácia

en: Empty text
sk: Prázdny text

en: Replacement patterns
sk: Vzory pre nahradenie

en: Installed
sk: Inštalované

en: Loading...
sk: Načítava sa...

en: About
sk: Informácie o
