JSONP SPARQL (7.x-1.0) - en to ta translation catalogue (10 entries)

en: Yes
ta: ஆம்

en: No
ta: இல்லை

en: Number of blocks
ta: தொகுதிகள் எண்ணிக்கை

en: General settings
ta: பொது அமைப்புகள்

en: Not found
ta: காணக்கிடைக்கவில்லை

en: Advanced
ta: மேம்பட்ட

en: Configuration
ta: முறையமைப்பு

en: Installed
ta: நிறுவப்பட்டது

en: Loading...
ta: ஏற்றுகிறது ...

en: About
ta: பற்றி
