JSONP SPARQL (7.x-1.0) - en to th translation catalogue (9 entries)

en: Yes
th: ใช่

en: No
th: ไม่

en: General settings
th: กำหนดค่าทั่วไป

en: Not found
th: ไม่พบ

en: Advanced
th: ขั้นสูง

en: Configuration
th: กำหนดค่า

en: Installed
th: ติดตั้ง

en: Loading...
th: กำลังโหลด...

en: About
th: เกี่ยวกับ
