JSONP SPARQL (7.x-1.0) - en to uk translation catalogue (16 entries)

en: Yes
uk: Так

en: No
uk: Ні

en: Number of blocks
uk: Кількість блоків

en: General settings
uk: Загальні налаштування

en: Not found
uk: Не знайдено

en: Advanced
uk: Розширені

en: Configuration
uk: Конфігурація

en: Empty text
uk: Порожній текст

en: Replacement patterns
uk: Шаблони заміни

en: Installed
uk: Встановлено

en: Loading...
uk: Завантаження...

en: Intro text
uk: Вступний текст

en: About
uk: Про модуль

en: Presentation
uk: Вигляд

en: Status Report
uk: Звіт про стан

en: Presentation settings
uk: Налаштування презентації
