JSONP SPARQL (7.x-2.0-alpha2) - en to ast translation catalogue (6 entries)

en: Yes
ast: Sí

en: No
ast: Non

en: General settings
ast: Preferencies Xenerales

en: Not found
ast: Nun s'alcontró

en: Configuration
ast: Configuración

en: Installed
ast: Instaláu
