JSONP SPARQL (7.x-2.0-alpha2) - en to bn translation catalogue (6 entries)

en: Yes
bn: হ্যাঁ

en: No
bn: না

en: Not found
bn: পাওয়া যায় নি

en: Configuration
bn: কনফিগারেশন

en: Installed
bn: ইন্সটলকৃত

en: About
bn: সম্পর্কে
