JSONP SPARQL (7.x-2.0-alpha2) - en to bo translation catalogue (9 entries)

en: Yes
bo: ཡིན

en: No
bo: མིན

en: General settings
bo: རྒྱུན་ལྡན་སྒྲིག་འགོད།

en: Not found
bo: མ་རྙེད

en: Advanced
bo: མཐོ་རིམ

en: Configuration
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Replacement patterns
bo: བརྗེ་བྱེད་ཀྱི་དཔེ་ཡིག

en: Installed
bo: སྒྲིག་འཇུག་བྱས་ཟིན

en: About
bo: གསལ་བཤད
