JSONP SPARQL (7.x-2.0-alpha2) - en to ca translation catalogue (11 entries)

en: Yes
ca: Sí

en: Number of blocks
ca: Número de blocs

en: General settings
ca: Paràmetres generals

en: Not found
ca: No trobat

en: Advanced
ca: Avançat

en: Configuration
ca: Configuració

en: Empty text
ca: Text buit

en: Replacement patterns
ca: Patrons de reemplaçament

en: Installed
ca: Instal·lat

en: About
ca: Detalls

en: Presentation
ca: Presentació
