JSONP SPARQL (7.x-2.0-alpha2) - en to da translation catalogue (12 entries)

en: Yes
da: Ja

en: No
da: Nej

en: Number of blocks
da: Antal blokke

en: General settings
da: Generelle indstillinger

en: Not found
da: Ikke fundet

en: Advanced
da: Avanceret

en: Configuration
da: Indstillinger

en: Empty text
da: Tom tekst

en: Replacement patterns
da: Erstatningsmønstre

en: Installed
da: Installeret

en: Intro text
da: Introtekst

en: About
da: Om
