JSONP SPARQL (7.x-2.0-alpha2) - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: Yes
eo: Jes

en: No
eo: Ne

en: General settings
eo: Ĝeneralaj agordoj

en: Advanced
eo: Specialaj

en: Configuration
eo: Agordoj
