JSONP SPARQL (7.x-2.0-alpha2) - en to es translation catalogue (13 entries)

en: Yes
es: Sí

en: Number of blocks
es: Número de bloques

en: General settings
es: Ajustes generales

en: Not found
es: No encontrado

en: Advanced
es: Avanzado

en: Configuration
es: Configuración

en: Empty text
es: Texto vacío

en: Replacement patterns
es: Patrones de reemplazo

en: Installed
es: Instalado

en: Intro text
es: Texto de introducción

en: About
es: Acerca de

en: Presentation
es: Presentación

en: Presentation settings
es: Opciones de presentación
