JSONP SPARQL (7.x-2.0-alpha2) - en to he translation catalogue (11 entries)

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: General settings
he: הגדרות כלליות

en: Not found
he: לא נמצא

en: Advanced
he: מתקדם

en: Configuration
he: הגדרות

en: Empty text
he: טקסט כאשר אין תוצאות

en: Replacement patterns
he: דפוסי החלפה

en: Installed
he: מותקן

en: About
he: אודות

en: Presentation settings
he: הגדרות תצוגה
