JSONP SPARQL (7.x-2.0-alpha2) - en to hr translation catalogue (9 entries)

en: Yes
hr: Da

en: No
hr: Ne

en: General settings
hr: Opće postavke

en: Not found
hr: Nije nađeno

en: Advanced
hr: Napredno

en: Configuration
hr: Postavke

en: Replacement patterns
hr: Zamjenski obrasci

en: Installed
hr: Instaliran

en: About
hr: Opis
