JSONP SPARQL (7.x-2.0-alpha2) - en to ku translation catalogue (7 entries)

en: Yes
ku: بەڵێ

en: No
ku: نەخێر

en: General settings
ku: سازکارییە گشتییەکان

en: Not found
ku: نەدۆزرایەوە

en: Configuration
ku: شێوەپێدان

en: Installed
ku: دامەزرێنراوە

en: About
ku: دەربارە
