JSONP SPARQL (7.x-2.0-alpha2) - en to lt translation catalogue (10 entries)

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: General settings
lt: Pagrindinės nuostatos

en: Not found
lt: Nerasta

en: Advanced
lt: Papildomai

en: Configuration
lt: Konfigūravimas

en: Empty text
lt: Tuščias tekstas

en: Replacement patterns
lt: Pakeitimo modelis

en: Installed
lt: Įdiegta

en: About
lt: Apie
