JSONP SPARQL (7.x-2.0-alpha2) - en to ne translation catalogue (7 entries)

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: General settings
ne: सामान्य सेटिंग्स

en: Advanced
ne: बिस्तृत

en: Configuration
ne: कन्फिगरेसन

en: Installed
ne: स्थापित गरिएको

en: About
ne: बारेमा
