JSONP SPARQL (7.x-2.0-alpha2) - en to nl translation catalogue (13 entries)

en: Yes
nl: Ja

en: No
nl: Nee

en: General settings
nl: Algemene instellingen

en: Not found
nl: Niet gevonden

en: Advanced
nl: Uitgebreid

en: Configuration
nl: Instellingen

en: Empty text
nl: Lege tekst

en: Replacement patterns
nl: Vervangingspatronen

en: Installed
nl: Geïnstalleerd

en: Intro text
nl: Introductietekst

en: About
nl: Over

en: Presentation
nl: Presentatie

en: Presentation settings
nl: Presentatie-instellingen
