JSONP SPARQL (7.x-2.0-alpha2) - en to oc translation catalogue (10 entries)

en: Yes
oc: Òc

en: No
oc: Non

en: General settings
oc: Paramètres generals

en: Not found
oc: Pas trobat

en: Advanced
oc: Avançat

en: Configuration
oc: Configuracion

en: Empty text
oc: Tèxte de pagina void

en: Replacement patterns
oc: Motius de remplaçament

en: Installed
oc: Installat

en: About
oc: A prepaus
