JSONP SPARQL (7.x-2.0-alpha2) - en to ps translation catalogue (6 entries)

en: Yes
ps: هو

en: No
ps: نه

en: Advanced
ps: پرمخ تللی

en: Configuration
ps: سازول

en: Installed
ps: لګول شوي

en: About
ps: په اړه
