JSONP SPARQL (7.x-2.0-alpha2) - en to vi translation catalogue (10 entries)

en: Yes
vi: Có

en: No
vi: Không

en: General settings
vi: Thiết lập chung

en: Not found
vi: Không tìm thấy

en: Advanced
vi: Cao cấp

en: Configuration
vi: Cấu hình

en: Empty text
vi: Văn bản trắng

en: Replacement patterns
vi: Các mẫu thay thế

en: Installed
vi: Đã cài đặt

en: About
vi: Giới thiệu
