JSONP SPARQL (7.x-2.0-alpha2) - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: General settings
bg: Общи настройки

en: Not found
bg: Не е намерено

en: Configuration
bg: Конфигурация на сайта

en: Replacement patterns
bg: Изрази за подмяна
