JSONP SPARQL (7.x-2.0-alpha2) - en to de translation catalogue (14 entries)

en: Yes
de: Ja

en: No
de: Nein

en: Number of blocks
de: Anzahl an Blöcken

en: General settings
de: Allgemeine Einstellungen

en: Not found
de: Nicht gefunden

en: Advanced
de: Erweitert

en: Configuration
de: Konfiguration

en: Empty text
de: Leerer Text

en: Replacement patterns
de: Ersetzungsmuster

en: Installed
de: Installiert

en: Intro text
de: Einleitungstext

en: About
de: Über

en: Presentation
de: Präsentation

en: Presentation settings
de: Präsentationseinstellungen
