JSONP SPARQL (7.x-2.0-alpha2) - en to eu translation catalogue (10 entries)

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: General settings
eu: Ezarpen orokorrak

en: Not found
eu: Ez da aurkitu

en: Advanced
eu: Aurreratua

en: Configuration
eu: Konfigurazioa

en: Empty text
eu: Testu hutsa

en: Replacement patterns
eu: Ordezko ereduak

en: Installed
eu: Instalatuta

en: About
eu: (r)i buruz
