JSONP SPARQL (7.x-2.0-alpha2) - en to my translation catalogue (6 entries)

en: Yes
my: ဟုတ်ကဲ့

en: No
my: မဟုတ်ဘူး

en: General settings
my: အထွေထွေ အထိန်းအချုပ်များ

en: Advanced
my: အဆင်မြင့်

en: Configuration
my: အပြင်အဆင်

en: About
my: အကြောင်း
