JSONP SPARQL (7.x-2.0-alpha2) - en to pl translation catalogue (12 entries)

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: Number of blocks
pl: Liczba bloków

en: General settings
pl: Ustawienia ogólne

en: Not found
pl: Nie znaleziono

en: Advanced
pl: Zaawansowane

en: Configuration
pl: Konfiguracja

en: Empty text
pl: Pusty tekst

en: Replacement patterns
pl: Wzorce podstawiania

en: Installed
pl: Zainstalowane

en: About
pl: O stronie

en: Presentation
pl: Prezentacja
