JSONP SPARQL (7.x-2.0-alpha2) - en to fa translation catalogue (8 entries)

en: Yes
fa: بله

en: No
fa: خیر

en: General settings
fa: تنظیمات عمومی

en: Advanced
fa: پیشرفته

en: Configuration
fa: پیکربندی

en: Replacement patterns
fa: الگوهای جایگزینی

en: Installed
fa: نصب شده

en: About
fa: درباره
