JSONP SPARQL (7.x-2.0-alpha2) - en to pt translation catalogue (9 entries)

en: Yes
pt: Sim

en: No
pt: Não

en: Not found
pt: Não encontrado

en: Advanced
pt: Avançado

en: Configuration
pt: Configuração

en: Empty text
pt: Texto vazio

en: Replacement patterns
pt: Padrões de substituição

en: Installed
pt: Instalado

en: About
pt: Sobre
