JSONP SPARQL (7.x-2.0-alpha2) - en to ro translation catalogue (10 entries)

en: Yes
ro: Da

en: No
ro: Nu

en: General settings
ro: Setări generale

en: Not found
ro: Nu s-a găsit

en: Advanced
ro: Avansat

en: Configuration
ro: Configurație

en: Empty text
ro: Text lipsă conţinut

en: Replacement patterns
ro: Modele de înlocuire

en: Installed
ro: Instalat

en: About
ro: Despre
