JSONP SPARQL (7.x-2.0-alpha2) - en to ru translation catalogue (14 entries)

en: Yes
ru: Да

en: No
ru: Нет

en: Number of blocks
ru: Количество блоков

en: General settings
ru: Основные настройки

en: Not found
ru: Не найдено

en: Advanced
ru: Расширенные

en: Configuration
ru: Конфигурация

en: Empty text
ru: Текст, если пусто

en: Replacement patterns
ru: Подстановочные шаблоны

en: Installed
ru: Установлено

en: Intro text
ru: Шапка

en: About
ru: Информация

en: Presentation
ru: Представление

en: Presentation settings
ru: Настройки презентации
