JSONP SPARQL (7.x-2.0-alpha2) - en to sq translation catalogue (5 entries)

en: Yes
sq: Po

en: No
sq: Jo

en: General settings
sq: Rregullimet e përgjithshme

en: Configuration
sq: Konfigurimi

en: About
sq: Informacione
