JSONP SPARQL (7.x-2.0-alpha2) - en to te translation catalogue (5 entries)

en: Yes
te: అవును

en: No
te: కాదు

en: General settings
te: సాధారణ అమరికలు

en: About
te: గురించి

en: Presentation settings
te: ప్రదర్శన అమరికలు
