Javascript Timer (7.x-1.3) - en to da translation catalogue (14 entries)

en: Message
da: Meddelelse

en: 1 hour
da: 1 time

en: Up
da: Op

en: 1 day
da: 1 dag

en: Down
da: Ned

en: Enter one page per line as Drupal paths. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
da: Indtast én sti pr. linje som Drupal-stier. Brug '*'-tegnet som joker. Indtast f.eks. %blog for blogsiden og %blog-wildcard for alle personlige blogs. %front er forsiden.

en: 1 second
da: 1 sekund

en: @count seconds
da: @count sekunder

en: 1 minute
da: 1 minut

en: @count minutes
da: @count minutter

en: @count hours
da: @count timer

en: @count days
da: @count dage

en: Redirect path
da: Omdirigér sti

en: !start-date to !end-date
da: !start-date til !end-date
