Javascript Timer (7.x-1.3) - en to tr translation catalogue (19 entries)

en: Message
tr: İleti

en: 1 hour
tr: @count saat

en: Up
tr: Yukarı

en: 1 day
tr: @count gün

en: 1 year
tr: @count yıl

en: Down
tr: Aşağı

en: Enter one page per line as Drupal paths. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
tr: Drupal yolunu kullanarak her satıra tek bir sayfa girin. '*' karakteri jokerdir. Örnek: ağ günlüğü sayfası için %blog; tüm kişisel ağ günlükleri için %blog-wildcard. Anasayfa için %front kullanınız.

en: 1 month
tr: 1 ay
    @count ay

en: 1 second
tr: 1 saniye

en: @count seconds
tr: @count saniye

en: 1 minute
tr: 1 dakika

en: @count minutes
tr: @count dakika

en: @count hours
tr: @count saat

en: @count days
tr: @count gün

en: @count months
tr: @count ay

en: @count years
tr: @count yıl

en: 12-hour plain text
tr: 12-saat düz metin

en: 24-hour plain text
tr: 24-saat düz metin

en: Redirect path
tr: Yeniden yönlendirme yolu
