Javascript Timer (7.x-1.3) - en to ug translation catalogue (8 entries)

en: Message
ug: ئۇچۇر

en: 1 hour
ug: 1 سائەت

en: 1 day
ug: 1 كۈن

en: 1 month
ug: 1 ئاي

en: @count hours
ug: @count سائەت

en: @count days
ug: @count كۈن

en: @count months
ug: ئاي@ count

en: @count years
ug: يىل@ count
