Javascript Timer (7.x-1.3) - en to es translation catalogue (16 entries)

en: Message
es: Mensaje

en: 1 hour
es: 1 hora

en: Up
es: Arriba

en: 1 day
es: Un día

en: 1 year
es: 1 año

en: Down
es: Abajo

en: Enter one page per line as Drupal paths. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
es: Especifique una página por línea en forma de rutas de Drupal. El carácter '*' es un comodín. Ejemplos de rutas: %blog para la página de blogs y %blog-wildcard para todos los blogs personales. %front es la página inicial.

en: 1 second
es: 1 segundo

en: @count seconds
es: @count segundos

en: 1 minute
es: 1 minuto

en: @count minutes
es: @count minutos

en: @count hours
es: @count horas

en: @count days
es: @count días

en: @count months
es: @count meses

en: Redirect path
es: Ruta de redirección

en: !start-date to !end-date
es: De !start-date hasta !end-date
