Javascript Tool (7.x-1.3) - en to be translation catalogue (5 entries)

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Save
be: Захаваць

en: Configuration
be: Налады

en: Welcome (new user created by administrator)
be: Запрашаем (новы карыстальнік створаны адміністратарам)

en: Edit the welcome e-mail messages sent to new member accounts created by an administrator.
be: Рэдагаваць вітальнае  e-mail паведамленне, якое пасылаецца новым удзельнікам, чые акаўнты былі створаны адміністратарам.
