Javascript Tool (7.x-1.3) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Configuration
el: Παραμετροποίηση

en: Welcome (new user created by administrator)
el: Καλωσορίσατε (νέος χρήστης δημιουργήθηκε από διαχειριστή)

en: Edit the welcome e-mail messages sent to new member accounts created by an administrator.
el: Προσαρμογή των e-mail μηνυμάτων καλωσορίσματος που αποστέλλονται στους λογαριασμούς νέων μελών που δημιουργεί ένας διαχειριστής.
