Javascript Tool (7.x-1.3) - en to id translation catalogue (5 entries)

en: Save
id: Simpan

en: Configuration
id: Konfigurasi

en: Installation
id: Pemasangan

en: Welcome (new user created by administrator)
id: Ucapan Selamat Datang (pengguna baru yang dibuat administrator)

en: Edit the welcome e-mail messages sent to new member accounts created by an administrator.
id: Sunting pesan e-mail selamat datang yang dikirim ke akun anggota baru yang dibuat oleh administrator.
