Javascript Tool (7.x-1.3) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: Edit
jv: Sunting

en: Save
jv: Simpen

en: Configuration
jv: Pangaturan

en: Welcome (new user created by administrator)
jv: Sugeng Rawuh (panganggo anyar digawe karo Administrator)

en: Edit the welcome e-mail messages sent to new member accounts created by an administrator.
jv: Nyunting pesen e-mail Sugeng rawuh sing dikirim marang akun anggota anyar sing digawe karo Administrator.
