Javascript Tool (7.x-1.3) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: Configuration
km: ការ​កំណត់​រចនា​សម្ព័ន្ធ​

en: Welcome (new user created by administrator)
km: សូម​ស្វាគមន៍​ (អ្នក​ប្រើ​ថ្មី​ដែល​បាន​បង្កើត​ដោយ​អ្នក​គ្រប់​គ្រង)

en: Edit the welcome e-mail messages sent to new member accounts created by an administrator.
km: កែ​សម្រួល​សារ​អ៊ីមែល​ស្វាគមន៍​ដែល​បាន​ផ្ញើ​ទៅ​គណនី​សមាជិក​ថ្មី​ដែល​បាន​បង្កើត​ដោយ​អ្នក​គ្រប់​គ្រង​ ។
