Javascript Tool (7.x-1.3) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: Edit
oc: Modificar

en: Save
oc: Enregistrar

en: Configuration
oc: Configuracion

en: Welcome (new user created by administrator)
oc: Benvenguda (utilizaire novèl creat per l'administrator)

en: Edit the welcome e-mail messages sent to new member accounts created by an administrator.
oc: Editatz lo messatge de corrièr electronic de benvenguda enviat als novèls membres creats per un administrator.
