Javascript Tool (7.x-1.3) - en to sv translation catalogue (5 entries)

en: Edit
sv: Redigera

en: Save
sv: Spara

en: Configuration
sv: Konfiguration

en: Welcome (new user created by administrator)
sv: Välkomstmeddelande (ny användare skapad av administratör)

en: Edit the welcome e-mail messages sent to new member accounts created by an administrator.
sv: Redigera texten i det välkomstbrev som sänds till nya medlemskonton som skapats av en administratör.
