Javascript Tool (7.x-1.3) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: Edit
vi: Sửa

en: Save
vi: Lưu

en: Configuration
vi: Cấu hình

en: Welcome (new user created by administrator)
vi: Chào mừng (người dùng mới được quản trị viên cấp)

en: Edit the welcome e-mail messages sent to new member accounts created by an administrator.
vi: Biên soạn lại thông báo chào mừng gửi qua e-mail tới người dùng mới do quản trị viên cấp.
