Javascript Tool (7.x-1.4) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: Configuration
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Welcome (new user created by administrator)
bo: དགའ་བསུ་ཞུ༼དོ་དམ་པས་གསར་དུ་བཙུགས་པའི་སྤྱོད་མཁན༽

en: Edit the welcome e-mail messages sent to new member accounts created by an administrator.
bo: དོ་དམ་པས་ཞུགས་མཁན་གྱི་ཐོ་ཁོངས་གསར་པ་བཟོ་བའི་དུས་གློག་ཡིག་བརྒྱུད་དེ་སྤྱོད་མཁན་གསར་བར་སྐུར་བའི་དགའ་བསུའི་འཕྲིན་ཡིག་རྩོམ་སྒྲིག་བྱེད་པ།
