Javascript Tool (7.x-1.4) - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: Edit
ca: Edita

en: Save
ca: Desa

en: Configuration
ca: Configuració

en: Installation
ca: Instal·lació

en: Welcome (new user created by administrator)
ca: Benvinguda (nou usuari creat per l'administrador)

en: Edit the welcome e-mail messages sent to new member accounts created by an administrator.
ca: Editeu el missatge de correu electrònic de benvinguda enviat als nous membres creats per un administrador.
